Кредитні картки від найкращих банків

Порівняйте умови, виберіть найвигідніші пропозиції та надішліть заявку на кредитну картку до банку!

Кредитна картка «ВсеМожу Online» ПУМБ

ПУМБ Ліцензія Ліцензія НБУ №8

До 5%
Відсоток на залишок
Безкоштовно
Обслуговування в рік
Безкоштовно
Випуск картки
Переможець FinAwards 2023 «Найкраща кредитна картка»
Пільговий період до 62 днів на покупки карткою і комуналку в ПУМБ online
Щомісячний платіж - всього 2,99% від використаної суми кредиту

Кредитна картка «Monobank» | Universal Bank

monobank | Universal Bank Ліцензія Ліцензія НБУ № 92

До 5%
Відсоток на залишок
Безкоштовно
Обслуговування в рік
Безкоштовно
Випуск картки
Переможець FinAwards 2023 «Найкращий мобільний банк»
Переможець FinAwards 2022 «Народний банк»
Переможець FinAwards 2022 і срібний призер FinAwards 2023 «Найкраща кредитна картка»
Безкоштовне оформлення і обслуговування
Кешбек до 20% на певні категорії покупок
Безкоштовна доставка карток кур'єром: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів та Запоріжжя

Кредитна картка «Card Blanche White» IdeaBank

IdeaBank Ліцензія Лiцензiя НБУ №96

0%
Відсоток на залишок
Безкоштовно
Обслуговування в рік
Безкоштовно
Випуск картки
Популярний банк та актуальний продукт
Сума ліміту від 1000 до 50 000 грн
Рішення банку за 1 хвилину за SMS

Кредитна картка «O'Bank 2.0»

O'Bank Ліцензія Ліцензія НБУ №96

5% рiчних
Відсоток на залишок
Безкоштовно
Обслуговування в рік
Безкоштовно
Випуск картки
Пільговий період до 62 днів
5% річних на залишок власних коштів
Жодних комісій за конвертацію валют
Лише 0,5% за зняття готівки за рахунок кредитних коштів

Кредитна картка «Sport» sportbank

sportbank Ліцензія Ліцензія НБУ №84

0%
Відсоток на залишок
Безкоштовно
Обслуговування в рік
Безкоштовно
Випуск картки
Бронзовий призер FinAwards 2023 «Найкраща кредитна картка»
Бронзовий призер FinAwards 2023 «Народний банк»
Срібний призер FinAwards 2022 «Краща кредитна картка»
Безкоштовне SMS-сповіщення
Реальна річна відсоткова ставка за карткою 121,77% річних
До 20% кешбеку за категоріями банку та партнерів щомісяця
Можливість отримати бонус до 500 грн за запрошеного друга

Мобільний банкінг «izibank»

Таскомбанк Ліцензія Лiцензiя НБУ №84

0%
Відсоток на залишок
Безкоштовно
Обслуговування в рік
Безкоштовно
Випуск картки
Кредитний ліміт до 200 000 ₴
Пільговий період до 62 днів у користування кредитним лімітом
Процентна ставка 3% річних на всю суму власних коштів за умови, що залишок становить понад 100₴ на добу

Чому варто обрати кредитну карту

У сфері особистих фінансів вибір між кредитними картками та онлайн-кредитом завжди був предметом дискусій. Хоча обидва варіанти пропонують фінансову гнучкість, переваги кредитних карток незаперечні. Серед безлічі пропозицій кредитних карток сервіс Leanloan пропонує своїм клієнтам найкращі. До слова, на ринку виділяються як яскравий приклад зручності та переваг, такі кредитні картки як: «Все Можу Online» ПУМБ, кредитна картка «Monobank» | Universal Bank, «Card Blanche White» IdeaBank, картка «O'Bank 2.0», «Sport» sportbank, Мобільний банкінг «izibank».

Переваги кредитних карток

Оформлення кредитної картки з допомогою сервісу Leanloan - процес нескладний. Здатність банку швидко приймати рішення гарантує, що заявники отримають відповідь вчасно, іноді протягом декількох хвилин. Зокрема, кредитна картка «Card Blanche White» IdeaBank приймає рішення за 1 хвилину, що максимально швидко. Така доцільність спрощує шлях до отримання кредиту, роблячи його безпроблемним варіантом для осіб, які потребують матеріальної допомоги.

Гнучкий кредитний ліміт

Кредитні картки пропонують гнучкий кредитний ліміт, який відповідає індивідуальним фінансовим потребам. Наприклад, картка Мобільний банкінг «izibank» надає кредитний ліміт до 200 000 грн, що дозволяє користувачам отримати доступ до коштів відповідно до своїх потреб. Такого індивідуального підходу немає в онлайн-кредитах, де позичальники можуть бути обмежені певною сумою кредиту.

Пільговий період і нижчі процентні ставки

Однією з особливостей зазначених вище карток, зокрема картки «O'Bank 2.0», є пільговий період до 62 днів для покупок та оплати комунальних послуг, здійснених через онлайн-платформу. Протягом цього часу з транзакцій не нараховуються відсотки, що дає користувачам цінний простір для управління своїми фінансами. Для порівняння, онлайн-кредит часто не має таких пільгових періодів, що призводить до негайного нарахування відсотків.

Конкурентні процентні ставки

Кредитні картки часто мають конкурентоспроможні процентні ставки, що робить їх економічно ефективним рішенням для короткострокових запозичень. Кредитна картка може запропонувати найнижчу відсоткову ставку на місяць від використаної суми кредиту, що робить її привабливим вибором для користувачів, які шукають кредит без непомірних витрат. Кредитна картка - Мобільний банкінг «izibank» має 3% процентну ставку річних на всю суму власних коштів за умови, якщо залишок становить понад 100₴ на добу.

Винагороди та переваги кешбеку

Кредитні картки часто пропонують винагороди та переваги повернення готівки, які покращують загальну цінність пропозиції. Наприклад, кредитні картки «Monobank» | Universal Bank та «Sport» sportbank надають користувачам кешбек до 20% на окремі категорії покупок. У «Sport» sportbank, ще є можливість отримати бонус до 500 грн за запрошеного друга. Цей стимул заохочує до відповідального витрачання коштів і водночас винагороджує користувачів за їхню лояльність.

Зручний мобільний банк

Сучасні кредитні картки, як-от картка - «Sport» sportbank, оснащені зручними мобільними банківськими додатками, які дозволяють користувачам керувати своїми фінансами в дорозі. Ця зручність дозволяє людям відстежувати транзакції, перевіряти баланси та здійснювати платежі без особливих зусиль, гарантуючи, що управління фінансами завжди під рукою. До слова, «Sport» sportbank - бронзовий призер FinAwards 2023 «Найкраща кредитна картка».

Важливо пам’ятати

Збереження вами позитивної кредитної історії, навіть якщо ви користуєтеся кредитом час від часу, є дуже важливим аспектом у подальшому. Це забезпечить вам швидкий доступ до коштів з мінімальними витратами під час термінових потреб. Жахлива кредитна історія обмежить вашу можливість отримати кредити на більші суми зі зручними процентними ставками.

Наголошуємо, що провідний онлайн-сервіс Leanloan допомагає розумно підібрати кредит, порівнюючи варіанти від топових українських фінансових компаній.

Завдяки спрощеному процесу подачі заявок, гнучким кредитним лімітам, пільговим періодам, конкурентоспроможним процентним ставкам, кредитні картки, запропоновані на сайті Leanloan забезпечують неперевершену зручність і фінансову гнучкість для користувачів. У міру того, як споживачі вступають у цифрову епоху, кредитні картки прокладають шлях до безперебійних та ефективних фінансових операцій, підвищуючи загальну якість життя.